Правила поведінки на уроках фізичної культури!

1. Без дозволу вчителя учням забороняється заходити і перебувати у спортивному залі.
2. Учні заходять до спортивного залу, виходять на спортивний майданчик у спортивному взутті та спортивній формі. Заходити до спортивного залу у брудному взутті – забороняється.
3. Після дзвінка на урок по команді вчителя учні шикуються в спортивному залі, на спортмайданчику.
4. Без дозволу вчителя учням забороняється користуватися спортивним обладнанням та інвентарем.
5. Учням забороняється виконувати вправи на спортивних знаряддях без присутності і страхування вчителя. Не дозволяється приносити речі, які не потрібні на уроці або заважають його проведенню.
6. Учні зобов’язані берегти шкільне спортивне обладнання та спортінвентар, не псувати його, не смітити, не приносити харчові продукти у спортзал.
7. У разі отримання травми попередити вчителя, надати медичну допомогу, якщо необхідно викликати лікаря. Після закінчення уроку учні прибирають робоче місце. Переодягаються й організовано виходять зі спортивного залу.

Вимоги техніки безпеки під час занять легкою атлетикою!

1. Взуття учнів має бути на підошві, що виключає ковзання, щільно облягати ногу і не заважати кровообігу.
2. Під час проведення занять з метання не дозволяти перебувати в зоні кидка, перетинати цю зону. Перебуваючи поблизу зони метання, не можна повертатися спиною до напрямку польоту об’єкта метання.
3. Забороняється виконувати довільні кидання, залишати без нагляду спортивний інвентар для поштовхів і метання, зокрема інвентар, який не використовується в цей момент на уроці.
4. Не подавайте м’яч. Гранату кидком.
5. Ретельно розпушувати пісок у ямі для стрибків у довжину і висоту. Граблі після розпушування піску покладіть збоку зубцями вниз.
6. Не приземляйтеся на руки.
7. Під час групового старту на короткі дистанції біжіть тільки своєю доріжкою. Не допускайте різко «стопорячих» зупинок.


Вимоги техніки безпеки під час занять спортивними іграми!

1. На уроки приходити тільки в м’якому взутті (без шипів).
2. Забороняється одягати різного роду прикраси (кільця, перстні, сережки, значки) .
3. Нігті мають бути коротко обрізаними.
4. Коли в учня відвернута увага, не можна передавати йому два м’ячі (волейбольні, баскетбольні, гандбольні й футбольні) одночасно: він чекає передачі від іншого.
5. У разі отримання травми, погіршення самопочуття негайно повідомити вчителя. Надати потерпілому першу медичну допомогу, повідомити шкільну медсестру. 


Вимоги техніки безпеки під час занять гімнастикою! 

1. Під час виконання вправ потоком (один за одним) витримуйте достатні інтервали.
2. Виконуючи стрибки і зіскоки зі спортивних знарядь, приземляйтесь м’яко, на носки, пружинисто присідаючи.
3. Не виконуйте без страхування складні елементи і вправи.
4. Пам’ятайте, що під час виконання вправ на гімнастичних знаряддях безпека багато в чому залежить від їхньої справності